Hizmet verdiği sektörler arasında başta metal, otomotiv yan sanayi, makine yan sanayi, raf ve depolama sistemleri bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren firmamız, üretim ve diğer alanlarda gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, yenilikleri müşterilerinin hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

Güçlü ve kararlı adımlarla geleceğe yatırımlarını sürdüren Cenka Metal, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Cenka Metal, pazar odaklı ürünlerin geliştirilmesinde ve üretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahip orta ölçekli bir şirkettir. Metal, çelik ve profil işlemenin yanı sıra, iş ortaklarımızla yakın işbirliğindeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile, siz müşterilerimize ürünlerinizin yetkin, performans ve kalite odaklı üretimini sunmaktadır. Ürünlerinizin geliştirilmesinden itibaren sadece seri üretim sürecine kadar değil, aynı zamanda üretim darboğazlarını telafi etmenize de yardımcı oluyoruz. Şirketimizin amacı, bireysel planlamadan etkin kontrol ve kusursuz uygulamaya kadar her şeyi gerçekleştirmektir. Bu bağlamda, sizler tüm hizmetleri tek bir kaynaktan karşılayabilecek güçlü bir ortağa sahip olmuş olursunuz. Yüksek işlevsellik, uzun ömür ve maksimum ürün kalitesi sistemlerimizi karakterize eder ve müşterilerimize mümkün olan en iyi faydayı sunar.

3.000 metrekare kapalı alanda hizmet veren Cenka Metal, sektörün köklü firmalarından biridir. Cenka Metal uzun yıllar boyunca edindiği bilgi birimikini yüksek teknoloji ve uzman bir ekiple birleştirerek metal sektörünün her alanında hitap eden imalatlar yapmaktadır.

Cenka Metal tamamı kendi bünyesinde ki metal ürün üretimi konusunda en son teknoloji makineler ile lazer kesim,hidrolik pres,egzantirik pres,abkant pres,boru bükme/formlandırma,CNC freze,optik tarama,kaynak,zımpara/parlatma ürün montaj ve ambalajlama hizmetleri vermektedir.

Firmamızın Ar-Ge, Kalite, 3D Optik Ölçüm, Tasarım Modelleme, Kalıp bölümlerinde teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Faaliyetine yurtiçi pazarı ile başlayan firmamız; günümüzde, Almanya, Yunanistan, Belçika, İngiltere, Polonya, İspanya, Tunus, Fas, Cezayir, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Ürdün, Suudi Arabistan, gibi ülkelere Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Kaynak Taşlama

Pres - Abkant Bükme

3D Design - Kalıp Modelleme

Kalite - Arge

İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKELER

Bizi Arayın